ATV Turu
Size özel bir deneyime kapı aralamak mı istiyorsunuz? O halde ATV turu ile hem bölgedeki güzellikleri keşfetmeye başlayabilir hem de unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Şimdi hazırsanız ATV turu ile siz bekleyen ayrıcalıkları yakalamaya başlayın!

Toz, toprak ve çamurun içerisinde eşsiz bir deneyim yaşamak mı istiyorsunuz?

O halde ATV ile beklentilerinizin üzerine çıkacak fırsatlara kapı aralamanın tam zamanı!

İster tek başınıza ister sevdiklerinizle birlikte kullanabileceğiniz Atv’ler ile bu eşsiz heyecanı yaşarken doğanın da bütün güzelliklerini deneyimlemiş olacaksınız.

ATV Turu Nasıl Gerçekleşir?
ATV Turu sıra dışı bir deneyim olması kadar beklentilerinizin de üzerine çıkılması bağlamında özeldir. Bu çerçevede bölgenin ilgi çekici bir seçeneği olarak siz de ATV turları ile beklentilerinize en iyi şekilde cevap verebilirsiniz. Şimdi hazırsanız turun neleri kapsadığını ve nasıl gerçekleştiğini daha yakından bir inceleyelim!

ATV turu öncelikle otelden alınmanızla başlar. ATV adı verilen 4 tekerli araçlarla heyecan dolu anlar yaşamanızı sağlayan bu heyecan dolu tur kısa bir eğitim sürüşü sonrasında eğlence dolu bir fırsata dönüşmektedir. Siz de bu ortamda eğlenceyi yaşamaya başlayabilirsiniz. Beklentilerinizi aşacak olan bu deneyim sayesinde 14 yaşından büyük olan herkes için harika bir fırsat ön plana çıkacak!

ATV Turları ve Fiyatlar
Kusursuz bir tur deneyimi yaşamak ve eğlence dolu anlara şahitlik etmek mi istiyorsunuz?

O halde bizimle harika bir fırsata kapı aralayabilirsiniz. Planlamadan heyecan dolu anların yaşanmasına kadar her aşamayı bizimle paylaşarak deneyiminizi iyileştirmeye başlayabilirsiniz. Özellikle de heyecan dolu anlar için ATV Turları bambaşka olacaktır.

Peki, bu ayrıcalıklarla dolu deneyim için ödemeniz gereken ücretler nelerdir?

1 kişi 1 Atv kullanırsa 1000 TL (Vitrinde gözüken fiyat)

2 kişi 1 Atv kullanırsa 1500 TL

Uygun fiyat, kusursuz deneyim ve çok daha fazlası için size özel fırsatları yakalamak mı istiyorsunuz? O halde ekibimizi arayarak size en uygun tur seçeneklerinin neler olduğunu öğrenin.  Ayrıcalıklarla dolu bir heyecan sizleri bekliyor.

Mont Blanc Travel olarak

Size sağlam ekipmanlar ve deneyimli rehberler eşliğinde hizmet sunar. Fethiyede bulunan parkurlarımız sizleri doyasıya eğlendireceğinizden kuşkunuz olmasın. 1 kişi tek bir atv’ye binebileceği gibi 2 kişide tek 1 atv’ye binebilir. Bu durumda tur fiyatı değişmektedir. Rezervasyonunuz sırasında bu isteğinizi belirtmeyi unutmayın.

Tur Adı Fethiye ATV turu
Tur Saatleri 10:00 – 14:00 Günde 2 defa
Yaş sınırı Minumum 14
Ne Getirmeli Ayakkabı, güneş kremi, şapka, güneş gözlüğü ve bandana ya da buff getirebilirsiniz.
Dahil
Eğitmen ve Rehberlik Otel Transferi
Ekipmanlar Sigorta
Ekstra
Resimler ve Videolar

Sık sorulan sorular:

Atv turu nerede yapılıyor
Fethiye ilçesinde Ovacık ve Çırpı parkurlarımızda 4×4 atv ler ile yapılıyor.

Atv turu yaparken ne giyilir
Şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, su gibi eşyalar alabilirsiniz.

Fethiye atv turu ne kadar sürüyor
Fethiye atv turumuz otel transferleriniz, atv kullanımı (Aktif motor kullanımı 1 saat 15 dk. sürmektedir.), resim ve video işlemleri dahil yaklaşık olarak 2,5 saat sürebilir.

Kimler atv turu yapamaz
Sağlıklı olan herkes bu aktiviteye katılabilir.

Kaç farklı atv turu rotası var
Pist ve patika olarak 2 seçeneğimiz var. Özel bir istek olmadıkça mevcut rotamızda ilerliyoruz.

 

Kendiniz gelmek isterseniz atv parkurunda sizleri bekliyoruz. Eğer ki otelinizden alınmak isterseniz transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Pistimize geldiğinizde sizleri 1,2 püf noktası konusunda ve atv kullanımı kuralları konusunda bilgilendiriyoruz. Araçlara bindikten sonra parkura çıkıyor ve 1 saat 15 dk. yolculuğumuz başlıyor. Atv turu süresince profesyonel  çekimleriniz de yapılıyor, isterseniz bunları ek ücret karşılığında satın alabiliyorsunuz. Tekrar atv pistine dönüyoruz, isteyen misafirler çekimlerini inceleyebiliyor, geri bırakılmak istenen misafirler otellerine bırakılıyor.

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating