Kayaköy ATV Turu
Fethiye’nin en dikkat çekici noktalarından bir tanesi olan Kayaköy’de size özel bir deneyime kapı aralamak mı istiyorsunuz? O halde ATV turu ile hem bölgedeki güzellikleri keşfetmeye başlayabilir hem de unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Sizin için planladığımız kusursuz anları ihtiyacınız olacak şekilde değerlendirebileceksiniz. Şimdi hazırsanız Kayaköy ATV turu ile siz bekleyen ayrıcalıkları yakalamaya başlayın!

Toz, toprak ve çamurun içerisinde eşsiz bir deneyim yaşamak mı istiyorsunuz? O halde ATV ile beklentilerinizin üzerine çıkacak fırsatlara kapı aralamanın tam zamanı! İster tek başınıza ister sevdiklerinizle ilerleyebileceğiniz bu turda sadece ATV kullanmak değil aynı zamanda Kayaköy’ün bütün güzelliklerini deneyimlemek eşsiz olacak!

Kayaköy ATV Turu Nasıl Gerçekleşir?
ATV Turu sıra dışı bir deneyim olması kadar beklentilerinizin de üzerine çıkılması bağlamında özeldir. Bu çerçevede Kayaköy bölgesinin ilgi çekici bir seçeneği olarak siz de ATV turları ile beklentilerinize en iyi şekilde cevap verebilirsiniz. Şimdi hazırsanız turun neleri kapsadığını ve nasıl gerçekleştiğini daha yakından bir inceleyelim!

Kayaköy ATV turu öncelikle otelden alınmanızla başlar. ATV adı verilen 4 tekerli araçlarla heyecan dolu anlar yaşamanızı sağlayan bu heyecan dolu tur kısa bir eğitim sürüşü sonrasında eğlence dolu bir fırsata dönüşmektedir. Siz de Kayaköy’ün en büyük parkurunda üstelik doğal bir ortamda eğlenceyi yaşamaya başlayabilirsiniz. Beklentilerinizi aşacak olan bu deneyim sayesinde 14 yaşından büyük olan herkes için harika bir fırsat ön plana çıkacak!

Kayaköy ATV Turları ve Fiyatlar
Kusursuz bir tur deneyimi yaşamak ve eğlence dolu anlara şahitlik etmek mi istiyorsunuz? O halde bizimle harika bir fırsata kapı aralayabilirsiniz. Planlamadan heyecan dolu anların yaşanmasına kadar her aşamayı bizimle paylaşarak deneyiminizi iyileştirmeye başlayabilirsiniz. Özellikle de heyecan dolu anlar için Kayaköy ATV Turları bambaşka olacak. Peki, bu ayrıcalıklarla dolu deneyim için ödemeniz gereken ücretler nelerdir?

Uygun fiyat, kusursuz deneyim ve çok daha fazlası için size özel fırsatları yakalamak mı istiyorsunuz? O halde ekibimizi arayarak size en uygun tur seçeneklerinin neler olduğunu öğrenin.  Ayrıcalıklarla dolu bir heyecan sizleri bekliyor.

Mont Blanc Travel olarak

Size sağlam ekipmanlar ve deneyimli rehberler eşliğinde hizmet sunar. Kayaköy de bulunan parkurlarımız sizleri doyasıya eğlendireceğinizden kuşkunuz olmasın. 1 kişi tek bir atv ye binebileceği gibi. 2 kişi de tek 1 atv ye binebilir. Bu durumda %50+ fark ödenir. Rezervasyonunuz sırasında bu isteğinizi belirtmeyi unutmayın.

Tur Adı Fethiye ATV turu
Tur Saatleri 09:00 – 13:00 – 16:00 Günde 3 defa
Yaş sınırı Minumum 12
Ne Getirmeli Ayakkabı, güneş kremi, şapka, güneş gözlüğü getirebilirsiniz
Dahil
Eğitmen Otel Transferi
Ekipmanlar Sigorta
Ekstra
Fotoğraf çekimleri

Sık sorulan sorular:

Atv turu nerede yapılıyor
Fethiye ilçesinde kayaköy beldesindeki parkurlarımızda 4×4 atv ler ile yapılıyor.

Atv turu yaparken ne giyilir
Şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, su gibi eşyalar alabilirsiniz.

Fethiye atv turu ne kadar sürüyor
Fethiye atv turumuz ortalama 2 saat kadar sürüyor. Hazırlık geliş gidiş vb süreçlerle 3 saati bulabiliyor.

Kimler atv turu yapamaz
Doktorunuz yasak koymadığı sürece bir sınırlama yoktur.

Kaç farklı atv turu rotası var
Pist ve patika olarak 2 seçeneğimiz var. Özel bir istek olmadıkça mevcut rotamızda ilerliyoruz.

 

1

Transfer

Kendiniz gelmek isterseniz, kayaköy beldesindeki pistimizde sizleri bekliyoruz. Eğer ki otelinizden alınmak isterseniz transfer hizmetimiz bulunmaktadır.
2
Pistimize geldiğinizde sizleri 1,2 püf noktası konusunda bilgilendiriyoruz ve Atv kullanımı kuralları konusunda bilgilendiriyoruz. Araçlara bindikten sonra parkura çıkıyor ve 2 saatlik yolculuğumuz başlıyor. Kayaköy manzarasına geldiğimizde 30 dakika kadar mola veriyoruz. Atv turu süresince profesyonel araçlarla çekimleriniz de yapılıyor, isterseniz bunları ek ücret karşılığında satın alabiliyorsunuz.
3

Bitiş

Tekrar atv pistine dönüyoruz, isteyen misafirler çekimlerini inceleyebiliyor, geri bırakılmak istenen misafirler otellerine bırakılıyor.

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating