Fethiye Tekne Turu + Fethiye Tüplü Dalış + Saklıkent Jip Safari + Rafting, Dalaman Nehri + Yamaç Paraşütü
Fethiye’nin en heyecanlı ve en keyifli 5 aktivitesi bu pakette…

 1. Fethiye veya Ölüdeniz Tekne Turu: 
  2 farklı bölgeden birini seçim tam gününüzü turkuaz denizimizi gezmeye ayırabilirsiniz. Tekne turu içeriğinde ücretsiz öğle yemeği de vardır. Tekne turları linklerini inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Fethiye tekne turu linki, Ölüdeniz tekne turu linki.
 2. Fethiye Ölüdeniz Tüplü Dalış:
  Fethiye dalış programımız tam gün sürer, 2 dalış barındırır ve içeriğinde öğle yemeği vardır. Link ile ilgili sayfadan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Fethiye Tüplü dalış.
 3. Saklıkent Jip Safari:
  Türkiye’deki en uzun kanyonlardan biri olan Saklıkent ve birbirinden güzel doğa harikalarını bu turla keşfedebilirsiniz. Safari tutumuz tam günlük bir programdır ve ücretsiz öğle yemeği de mevcuttur. Saklıkent jip safari için ayrıntılı bilgi Fethiye Jeep Safari Saklıkent
 4. Rafting, Dalaman Rafting:
  Türkiye de ki en gözde rafting parkurlarından olan dalaman çayında eğlenceye doyacaksınız. Dalaman rafting programımız da sabah kahvaltısı ve öğle yemeği vardır. ayrıntılı Dalaman rafting programına linkten Rafting ulaşabilirsiniz.
 5. Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü:
  Yamaç paraşütü uçuşlarımız Babadağ 1969 metre yüksekliğinden yapılmaktadır. Yamaç paraşütü konusunda en iyi uçuş deneyimini yaşayacağınızdan hiç kuşkunuz olmasın. Gün içerisinde her 2 saatte 1 yamaç paraşütü uçuşu düzenlenmektedir. Yamaç paraşütü uçuşlarımız ayrıntılı bilgiye yamaç paraşütü sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Tur programını üst sekmede bulunan Program başlığından inceleyebilirsiniz. Eğer isterseniz programın gün sıralamasını değiştirebilirsiniz. Bütün turlar her gün çıkmaktadır.

Tur İçeriği Tekne Turu + Jeep Safari + Rafting, Dalaman Çayı + Tüplü Dalış + Yamaç Paraşütü
Etkinlik Süresi 5 Gün
İndirim Oranı
Ücretsiz Yemek İkramı Tüm turlarda mevcut
Neler Dahil
Uzman Ekip ve Ekipmanlar Sigorta
Transferler Turlarda Öğle Yemeği ve Rafting Turunda Kahvaltı
Ekstra 
Turlarda Çekilen Resimler ve Videolar
İçecekler

Sık sorulan sorular:

Turlar için kaç güne ihtiyacımız var?
5 aktivite için toplamda 5 güne ihtiyacınız var.

Tur günlerini değiştirebilir miyim?
Biz programı standart bir misafir modeline göre planlıyoruz, ancak siz kendi programınıza ve ruh halinize uygun olarak tur sıralamasını değiştirebilirsiniz.

Rezervasyon tarihini değiştirebilir miyim?
Tur tarihlerinizi 3 gün öncesinden değiştirebilir, hatta ücret kesintisi olmadan iptal edebilirsiniz.

Paketteki turlar değiştirilebilir mi?

Aktiviteler başlamadan önce son 3 günden önce tur değişikliği yapabilirsiniz. Ama tur programı başladıktan sonra değişiklik yapılmamaktadır. İstediğiniz turlarla ilgili size özel paket tur programı oluşturabilirsiniz.

Kimler bu turlara katılabilir?
Farklı 5 aktivite kendi içerisinde farklı yaş gruplarına hitap edebilmektedir. Sağlıklı olan her katılımcı bu aktivitelere katılabilir.

 • Dalış turu için minimum 14 yaş,
 • Rafting turu için 18-55 yaş aralığı,
 • Yamaç Paraşütü için 7’den 70’e herkesin yapabileceği bir turdur.
 • Jip Safari için minimum 3 yaştan itibaren,
 • Tekne turu için 7’den 70’e herkesin yapabileceği bir turdur.

Çocuklar için ücretlendirme nasıl olmaktadır?

 • Dalış, Rafting, Yamaç Paraşütünde çocuk indirimleri yoktur.
 • Jip safari için 1-3 yaş arası ücretsiz (Yemek alınırsa 150 TL ücrete tabii’dir.) ve 4-10 yaş arası %50 indirimlidir.
 • 12 Adalar Tekne turu için 1-5 yaş arası ücretsiz (Yemek alınırsa 150 TL ücrete tabii’dir.) ve 6-11 yaş arası %50 indirimlidir.
 • Ölüdeniz çıkışlı tekne turunda 15.06-30.09 tarihleri arası çocuk indirimi yapılmamaktadır.Diğer tarihler için 1-5 yaş arası ücretsiz (Yemek alınırsa 150 TL ücrete tabii’dir.), 6-11 yaş arası %50 indirimli.

Ne kadar tehlikeli?
Bütün turlarımız da kullandığım tüm ekipmanlar her yıl yenilenir veya bakımdan geçirilir. Rehberlerimiz uzun yıllardır beraber çalıştığımız arkadaşlarımız, yeterli deneyim ve donanıma sahipler. Sigortalarımız tüm aksaklık ihtimallerini barındırır sizleri korumaya alır. 3 tur da olağan hallerde tam anlamıyla güvenli ve kontrol altındadır.

Turları yaparken ne giyilir?
Her tur içeriği farklı olabilir, Bütün turlarımız için ayrıntılı açıklama mevcuttur, yukarıdaki linklerden inceleyebilirsiniz.

Konaklama dahil mi?
Paket turlarımız da konaklama yoktur, sadece aktiviteler ve içerikleri dahildir. Konaklamanız için tüm Fethiye bölgesinden seçim yapabilirsiniz.

Gün içerisinde 08.00 – 10.00 – 12.00 – 14.00 ve 16.00 saatlerinde yamaç paraşütü programımız var. Seçmiş olduğunu saat için sizleri programımıza dahil ediyoruz. Yamaç paraşütü 2 saatlik bir aktivite olduğundan yorucu değildir. Tatile sakin bir başlangıç olarak düşünüp bu programı ilk gün için sunuyoruz.

Dalış turu için sabah saatleri civarı sizleri otelinizden alıyor ve teknemize getiriyoruz. Teknemiz sabah 09:30 Fethiye limandan hareket ederek turumuz başlıyor ve 17:00 arasında limana dönüyoruz. İçeriğinde ücretsiz öğle yemeği bulunuyor.

Muhakkak gezilmesi gereken bir bölge olan Saklıkentte çıkartma yapıyoruz. Bu turda oldukça hareketlidir ve yorucu olabilir.

Rafting programımız sabah sizleri otelden aldığımız 7,30 saatlerinde başlıyor. Tur içeriğinde kahvaltı ve öğle yemeği bulunuyor.

Hasretini çektiğiniz turkuaz sularla sizi buluşturuyoruz, tekne turu aktivitemiz tam gün sürecektir. Tur programı 10:30-17:30 arasındadır. İçerisinde ücretsiz öğle yemeği barındırır.
Tek turumuz 2 seçeneklidir. Fethiye veya Ölüdeniz bölgelerini seçebilirsiniz.

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating