İPTAL-İADE VE TARİH DEĞİŞTİRME HAKKI

Herhangi bir nedenle iptal ve iadelerde kişiler iletişim kanalları ile acenteye bildirmek durumundadırlar. İptal durumunda kişiler isterlerse tarih değişikliği, devir ve içeride saklı tutma haklarını kullanabilirler. Katılımcı organizasyonun başlamasından 3 gün öncesine kadar iletişim kanalları ile organizasyona katılamayacağını bildirir ise;

 İptal İade Hakkı:  Katılımcı, iptal ederek ödemiş olduğu tutarı  %100 olarak iade alabilir. 14 iş günü içerisinde ödemeyi yapan kişinin hesabına iadesi yapılır.

 Tarih Değişikliği Hakkı: Katılımcı, hakkını aynı sezon içerisindeki başka bir tarihe erteleyebilir. Kişinin tarih değişikliği yapması durumunda, değişiklik yapılan iki dönem arasındaki fiyat farkı kişinin rezervasyon yapmış olduğu tarihteki fiyatlar baz alınarak yapılır. Katılımcı, bu hakkını aynı fiyatlı bir tarihte kullanmak isterse fark ödemez. Daha yüksek fiyatlı bir tarihte kullanması durumunda aradaki fiyat farkını öder. Daha düşük fiyatlı bir tarih seçmesi durumunda fark iadesi yapılır.

 Bir Başkasına Devretme Hakkı: Katılımcı, satın almış olduğu organizasyon hakkını bir başkasına devredebilir. Devir alan kişi tüm bu sözleşme, kurallar ve şartları kabul eder.

Ödemiş Olduğu Ücreti İçeride Saklı Tutma Hakkı: Katılımcı, paketini açığa alarak içeride saklı tutma hakkını kullanabilir. Bu durumda ödemiş olduğu bakiye içeride saklı tutulur. Katılımcı, aynı yıl içerisinde ya da devam eden yılın yaz bitimine kadar Tatilaktiviteleri.com un tüm ürünlerinde içeride saklı tuttuğu bakiyeyi kullanabilir. Bu süre içerisinde kullanılmayan bakiye ertesi yıla devredilebilir. 

Tatilaktiviteleri.com bir çok aktiviteyi kendisi organize eder, herhangi bir sebep bildirmenize gerek kalmadan sizin isteklerinize yardımcı olmaya çalışır. Ailemizin önceliği güzel bir tatil geçirmenizdir, bunun için çalışırız, olası problemlerinizi çözmek için elimizden ne gelirse yaparız. Önceliğimiz tatilinizin çok güzel geçmesi. Bu sizin anınız.