Tekne Turu + Dalış Fethiye + Jip Safari, Saklıkent + Rafting, Dalaman Nehri
Her güne 1 aktivite ile uygun fiyatlarla bölgenin keyfini çıkartmaya hazır olun.

 1. Fethiye veya Ölüdeniz Tekne Turu: 
  2 farklı bölgeden birini seçim tam gününüzü turkuaz denizimizi gezmeye ayırabilirsiniz. Tekne turu içeriğinde ücretsiz öğle yemeği de vardır. Tekne turları linklerini inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Fethiye tekne turu linki, Ölüdeniz tekne turu linki.
 2. Dalış Fethiye:
  Fethiye dalış programımız tam gün sürer, 2 dalış barındırır ve içeriğinde öğle yemeği vardır. Linkler ile ilgili sayfalardan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Fethiye Tüplü dalış.
 1. Jip Safari, Saklıkent:
  Türkiyedeki en uzun kanyonlardan biri olan saklıkent ve birbirinden güzel doğa harikalarını bu turla keşfedebilirsiniz. Safari tutumuz tam günlük bir programdır ve ücretsiz öğle yemeği de mevcuttur. Saklıkent jeep safari için ayrıntılı bilgi bu linkte.
 2. Rafting, Dalaman Nehri:
  Türkiye de ki en gözde rafting parkurlarından olan dalaman çayında eğlenceye doyacaksınız. Dalaman rafting programımız da sabah kahvaltısı ve öğle yemeği vardır. ayrıntılı Dalaman rafting programına linkten ulaşabilirsiniz.

Tur programını üst sekmede bulunan Program başlığından inceleyebilirsiniz. Eğer isterseniz programın gün sıralamasını değiştirebilirsiniz. Bütün turlar her gün çıkmaktadır.

Tur İçeriği Tekne Turu + Jip safari +  Rafting + Dalış
Etkinlik Süresi 4 Gün
İndirim Oranı %10
Ücretsiz Yemek İkramı Tüm turlarda mevcut
Neler Dahil
Uzman Ekip ve Ekipmanlar Sigorta
Transferler Öğle Yemeği ve İlave Olarak Rafting Turunda Kahvaltı
Ekstra 
Turlarda çekilen resimler ve videolar
İçecekler

Sık sorulan sorular:

Turlar için kaç güne ihtiyacımız var?
4 turunda gerçekleşmesi için 4 tam güne ihtiyacınız var.

Tur günlerini değiştirebilir miyim?
Biz programı standart bir misafir modeline göre planlıyoruz, ancak siz kendi programınıza ve ruh halinize uygun olarak tur sıralamasını değiştirebilirsiniz.

Rezervasyon tarihini değiştirebilir miyim?
Tur tarihlerinizi 3 gün öncesinden değiştirebilir, hatta ücret kesintisi olmadan iptal edebilirsiniz.

“Paketteki turlar değiştirilebilir mi?
Fiyatlandırma 4 tur için yapılmıştır.

Yapmak istediğiniz aktiviteleri seçerseniz sizler için yeni bir paket oluşturabiliriz.

Kimler bu turlara katılabilir?

Farklı 4 aktivite kendi içerisinde farklı yaş gruplarına hitap edebilmektedir. Sağlıklı olan her katılımcı bu aktivitelere katılabilir.

Dalış turu için minimum 14 yaş,

Rafting turu için 18-55 yaş aralığı,

Jip Safari için minimum 3 yaştan itibaren,

Tekne turu için 7’den 70’e herkesin yapabileceği bir turdur.

Çocuklar için ücretlendirme?

 • Dalış turu için tekne misafiri olarak 1-6 yaş ücretsiz ve 7-12 yaş arası %50 indirimli…
 • Jip safari için 1-3 yaş arası ücretsiz (Yemek alınırsa 150 TL ücrete tabii’dir.), 4-10 yaş arası %50 indirimli…
 • Fethiye çıkışlı tekne turu için 1-5 yaş arası ücretsiz (Yemek alınırsa 150 TL ücrete tabii’dir.), 6-11 yaş arası %50 indirimli…
 • Ölüdeniz çıkışlı tekne turunda 15.06-30.09 tarihleri arası çocuk indirimi yapılmamaktadır.
 • Fethiye çıkışlı tekne turu için 1-5 yaş arası ücretsiz (Yemek alınırsa 150 TL ücrete tabii’dir.), 6-11 yaş arası %50 indirimli…

Ne kadar tehlikeli?

Bütün turlarımız da kullandığım tüm ekipmanlar her yıl yenilenir veya bakımdan geçirilir. Rehberlerimiz uzun yıllardır beraber çalıştığımız arkadaşlarımız, yeterli deneyim ve donanıma sahipler. Sigortalarımız tüm aksaklık ihtimallerini barındırır sizleri korumaya alır. 3 tur da olağan hallerde tam anlamıyla güvenli ve kontrol altındadır.

Turları yaparken ne giyilir?
Her tur içeriği farklı olabilir, Bütün turlarımız için ayrıntılı açıklama mevcuttur, yukarıdaki linklerden inceleyebilirsiniz.

Konaklama dahil mi?
Paket turlarımız da konaklama yoktur, sadece aktiviteler ve içerikleri dahildir. Konaklamanız için tüm Fethiye bölgesinden seçim yapabilirsiniz.

Dalış, Fethiye: Sabah 08:15-08:30 arası sizleri otelinizden alıyor ve teknemize getiriyoruz. Bu tur sabah 09:30 – 17.00 arası sürüyor içeriğinde ücretsiz öğle yemeği bulunuyor.

Jip Safari, Saklıkent: Sabah 08:15-08:30 arası sizleri araçlarımızla otelinizden alıyoruz. Muhakkak gezilmesi gereken bir bölge olan Saklıkent’te çıkartma yapıyoruz. Bu turda oldukça hareketlidir ve yorucu olabilir.

Rafting, Dalaman Nehri: Programımız sabah 07:30-08:00 arası sizleri otelden alıyoruz ve Akköprü’de bulunan kamp alanına doğru hareket ediyoruz. Tur içeriğinde kahvaltı ve öğle yemeği bulunuyor.

Tekne Turu: Fethiye’ye gelip hasretini çektiğiniz turkuaz sularla sizleri buluşturuyoruz. Tekne turu aktivitemiz tam gün sürecektir. Tur programı 10:30-17:30 arasındadır. İçerisinde ücretsiz öğle yemeği barındırır.
Tek turumuz 2 seçeneklidir. Fethiye veya Ölüdeniz bölgelerini seçebilirsiniz.

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating