Kayaköy At Turu
Fethiye’de en özel etkinliklerinden bir tanesi olarak Kayaköy’ü at sırtında gezmenin eğlencesini yaşamak ister misiniz? Sıra dışı bir deneyim olması kadar bölgeyi gezinmek için ideal olması da at turlarını çok değerli kılıyor! Siz de Fethiye ve Kayaköy dolaylarında en ideal çözümlerden bir tanesine kapı aralamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ölüdeniz’in yanı başında at sırtında gezinmenin heyecanını yaşamalısınız!

Modern yaşamınızda yan yana dahi gelemeyeceğiniz canlılar olan atlara dokunmak hatta onlara binmek ister misiniz? O halde at turlarımızla bir rehber eşliğinde bazen bir patikatan bazen de ağaçla arasından ilerleyerek kusursuzluğu hissedebilirsiniz. Macera ve kalite dolu bir serüven olarak değerlendirilecek olan Kayaköy At Turu sayesinde siz de unutamayacağınız anlar yaşayabileceksiniz. Evcil ve uysal atlarla herhangi bir endişeye kapılmadan gezinmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kayaköy At Turu Rotası (Öğlen)
Fethiye Kayaköy’de harika bir eğlence ve heyecana kapı aralamak istediğinizde rotasını bizim belirlediğimiz At Turu eğlencesini yaşayabilirsiniz. Bu eğlence dolu anlarda eğitimli atlarımızla sadece gezinmenin değil aynı zamanda adrenalin dolu anları yakalamanın da keyfini çıkarabileceksiniz. O halde yapmanız gereken sadece aşağıdaki rotaları değerlendirerek sizi bekleyen fırsatları değerlendirmek olacak!

Hisarönü – Kayaköy At Turu (Sabah)
At turu konusunda en ideal seçeneklerden bir tanesi olan Hisarönü – Kayaköy rotasında sizi bekleyen eşsiz fırsatlar var! Çam ağaçlarının gölgesi ve kuşların sesleriyle ilerleyeceğiniz patika yolda yaklaşık 1 saatlik harika bir deneyim yaşayabileceksiniz. Kayaköy’e ulaştıktan hemen sonra burada sizi bekleyen kültürel zenginlikleri keşfetme fırsatlarına sahip olabileceksiniz.  Gidiş ve geliş olmak üzere toplam 2,5 saat süren bu turda eşsiz anlar yaşayabileceksiniz.

Fethiye At Turu Fiyatları
Fethiye’de beklentilerinize cevap verecek enfes fırsatlardan bir tanesini değerlendirmek mi istiyorsunuz? O halde yapmanız gereken sadece Fethiye At Turu eğlencesini bizimle yaşamak olacak. Uygun fiyat, kaliteli hizmet ve çok daha fazlasını sizlerle buluşturuyoruz. Üstelik eğlenceyi zirveye çıkaracak seçeneklerle de sizlerin beklentilerini karşılıyoruz. Kayaköy At Turu ile eşsiz fırsatları yakalamak adına bizimle iletişime geçin. Fiyatlar hakkında hemen bilgi alın!

Mont Blanc Travel olarak

Size en iyi at turu deneyiminin sözünü verir. Yılların tecrübesine sahip cana yakın eğitmenlerimiz size korkularınız konusunda destek olup, bu sevecen dostlarımızla tanışmak ve yakınlaşmak için sizlere yol gösterecektir.
Bu tur deneyim gerektirmez, atlar gidecekleri yolları bilirler, rehber atı takip ederler. Atların her biri çok uysaldır, yıllardır turizmde çalışmaktadırlar. Onlar da bizler gibi yazın turizm de çalışıyorlar, kışın ise yaylamız da tatil yapıyorlar, onlar için endişelenmenize hiç gerek yok arkadaşlarımıza çok iyi bakıyoruz.

Tur Adı Fethiye At Turu
Tur Saatleri 09:00 – 13:00 – 16:00 Günde 3 defa
Yaş sınırı Minumum 6
Ne Getirmeli Ayakkabı, güneş kremi, şapka getirebilirsiniz
Dahil
Eğitmen Otel Transferi
Ekipmanlar Sigorta
Ekstra
Fotoğraf çekimleri

Sık sorulan sorular:

At turu nerede yapılıyor
Fethiye ilçesinde kayaköy ve hisarönü beldelerinde yapılıyor. 2 farklı parkur bulunuyor. Parkurlar patika yollardan oluşuyor.

At turu yapar iken ne giyilir
Şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, su gibi eşyalar alabilirsiniz.

Fethiye at turu ne kadar sürüyor
Fethiye at turumuz ortalama 1 saat kadar sürüyor. Hazırlık geliş gidiş vb süreçlerle 3 saati bulabiliyor.

Kimler at turu yapamaz
Doktorunuz yasak koymadığı sürece bir sınırlama yoktur.

Kaç farklı at turu rotası var
Sabah çıktığımız ölüdeniz rotasıdır, öğleden sonrakiler ise Fethiye rotasıdır. Manzaralar farklıdır çocuk ve yaşlılara öğleden sonraki rota tavsiye edilir, yol daha düzgün olduğu için daha sakin bir güzergahtır.

Fethiye at turu fiyatları 2022
Fethiye at turumuzun 2022 fiyat tarifesi 250Tl dir.

1

Transfer

Kendiniz gelmek isterseniz, kayaköy yolundaki at çifliğine sizleri bekliyoruz. Eğer ki otelinizden alınmak isterseniz transfer hizmetimiz bulunmaktadır.
  • Kendiniz teknemize gelirseniz hareket saati: 09.15
  • Çalış bölgesi: 08.30
  • Ölüdeniz: 08.30
  • Ovacık: 08.45
  • Fethiye: 09.00
2
Çiftliğimize geldiğinizde sizleri 1,2 püf noktası konusunda bilgilendiriyoruz ve atlarınızla tanıştırıyoruz. Sizleri at üstüne çıkarttıktan sonra orman patikasındaki 1 saatlik yolculuğumuz başlıyor. Ölüdeniz manzarasına geldiğimizde 30 dakika kadar mola veriyoruz. At turu süresince profesyonel araçlarla çekimleriniz de yapılıyor, isterseniz bunları ek ücret karşılığında satın alabiliyorsunuz.
3

Bitiş

Tekrar at çiftiğine dönüyoruz, isteyen misafirler çekimlerini inceleyebiliyor, ger bırakılmak istenen misafirler otellerine bırakılıyor.

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating