At Turu
Fethiye’de en özel etkinliklerinden bir tanesi olarak at sırtında gezmenin eğlencesini yaşamak ister misiniz? Sıra dışı bir deneyim olması kadar bölgeyi gezinmek için ideal olması da at turlarını çok değerli kılıyor! Siz de Fethiye dolaylarında en ideal çözümlerden bir tanesine kapı aralamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ölüdeniz’in yanı başında at sırtında gezinmenin heyecanını yaşamalısınız!

Modern yaşamınızda yan yana dahi gelemeyeceğiniz canlılar olan atlara dokunmak hatta onlara binmek ister misiniz? O halde at turlarımızla bir rehber eşliğinde bazen bir patikatan bazen de ağaçla arasından ilerleyerek kusursuzluğu hissedebilirsiniz. Macera ve kalite dolu bir serüven olarak değerlendirilecek olan At Turu sayesinde siz de unutamayacağınız anlar yaşayabileceksiniz.

Toplam 3 km mesafede orman içinde kuş sesleri ile beraber ve Hisarönü manzaralı, her yaşa uygun sakin ve uysal atlarımız ile ortalama 45-60 dk. arası her birey bir at olacak şekilde tur yapmaktayız.

Ayrıca at çiftliğimizde:

Restoran,
Lavanta bahçesi,
Çocuk Parkı,
Tavuk, kedi, köpek gibi çeşitli hayvanlar mevcuttur.

Tüm misafirlerimiz acentamız tarafından sigortalıdır.

Fethiye At Turu Fiyatları
Fethiye’de beklentilerinize cevap verecek enfes fırsatlardan bir tanesini değerlendirmek mi istiyorsunuz? O halde yapmanız gereken sadece Fethiye At Turu eğlencesini bizimle yaşamak olacak. Uygun fiyat, kaliteli hizmet ve çok daha fazlasını sizlerle buluşturuyoruz. Üstelik eğlenceyi zirveye çıkaracak seçeneklerle de sizlerin beklentilerini karşılıyoruz.  At Turu ile eşsiz fırsatları yakalamak adına bizimle iletişime geçin. Fiyatlar hakkında hemen bilgi alın!

Mont Blanc Travel olarak

Size en iyi at turu deneyiminin sözünü verir. Yılların tecrübesine sahip cana yakın eğitmenlerimiz size korkularınız konusunda destek olup, bu sevecen dostlarımızla tanışmak ve yakınlaşmak için sizlere yol gösterecektir.
Bu tur deneyim gerektirmez, atlar gidecekleri yolları bilirler, rehber atı takip ederler. Atların her biri çok uysaldır, yıllardır turizmde çalışmaktadırlar. Onlar da bizler gibi yazın turizm de çalışıyorlar, kışın ise yaylamız da tatil yapıyorlar, onlar için endişelenmenize hiç gerek yok arkadaşlarımıza çok iyi bakıyoruz.

 

Tur Adı Fethiye At Turu
Tur Saatleri 09:00 – 11:00 – 15:00 – 17:00 Günde 4 defa
Yaş sınırı 7
Ne Getirmeli Ayakkabı, güneş kremi, güneş gözlüğü ve şapka getirebilirsiniz.
Dahil
Eğitmen ve Rehberlik Otel Transferi (Ovacık, Hisarönü ve Ölüdeniz oteller bölgesini kapsar)
Ekipmanlar Sigorta
Ekstra
Fotoğraf ve video çekimleri,

İsteğe Bağlı Olarak Fethiye ve Çalış Bölgesi Otel Transferi,

Sık sorulan sorular:

At turu nerede yapılıyor?
Fethiye ilçesinde Ovacık bölgesinde yapılıyor.

Başlangıç noktası : Çiftliğimiz

Güzergah: Orman Yolu
Manzara : Orman ve Hisarönü Manzarası

At turu yapar iken ne giyilir?
Şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, su gibi eşyalar alabilirsiniz.

Tüm misafirlerimiz acentamız tarafından sigortalıdır

Fethiye at turu ne kadar sürüyor?
Fethiye at turumuz at sırtında aktif 45-60 dk. orman içerisinde geçen keyifli bir zaman geçireceksiniz. Hazırlık geliş gidiş gibi süreçlerle 2 saati bulabiliyor.

Kimler at turu yapabilir?
Sağlıklı olan herkes bu aktiviteyi yapabilir.

At turunda çocuk indirimi var mı?
Bu etkinlikte çocuk indirimi yoktur!!!

Kendiniz gelmek isterseniz eğer Hisarönü mahallesi içerisinden at çifliğine kolayca ulaşabilirsiniz. Eğer ki otelinizden alınmak isterseniz transfer hizmetimiz Ölüdeniz, Hisarönü ve Ovacık bölgelerinden yapılmaktadır.

Hisarönü Alış Saati: Hareket saatinden 15 dk. önce’dir.
Ölüdeniz Alış Saati: Hareket saatinden 30 dk. önce’dir.

Çiftliğimize geldiğinizde sizleri 1,2 püf noktası konusunda bilgilendiriyoruz ve atlarınızla tanıştırıyoruz. Sizleri at üstüne çıkarttıktan sonra orman patikasındaki 45-60 dk. yolculuğumuz başlıyor. At turu süresince profesyonel araçlarla çekimleriniz de yapılıyor, isterseniz bunları ek ücret karşılığında satın alabiliyorsunuz. Tekrar at çiftiğine dönüyoruz, isteyen misafirler çekimlerini inceleyebiliyor, geri bırakılmak istenen misafirler otellerine bırakılıyor.

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating