Fethiye veya Ölüdeniz Tüplü Dalış + Saklıkent Jeep Safari
2 eğlenceli aktivite ile tatilinizi ekonomik bir şekilde renklendirin.

Fethiye – Ölüdeniz Tüplü Dalış
Fethiye dalış programımız tam gün sürer, 2 dalış barındırır ve içeriğinde öğle yemeği vardır. Ölüdeniz dalış programımız hızlandırılmış bir programdır tek dalış barındırır, 3 saatlik bir aktivedir. Kampanya kapsamında 2 side geçerlidir. Linkler ile ilgili sayfalardan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Fethiye Tüplü dalış ve Ölüdeniz tüplü dalış.

Saklıkent jeep safari:
Türkiyedeki en uzun kanyonlardan biri olan saklıkent ve birbirinden güzel doğa harikalarını bu turla keşfedebilirsiniz. Safari tutumuz tam günlük bir programdır ve ücretsiz öğle yemeği de mevcuttur. Saklıkent jeep safari için ayrıntılı bilgi bu linkte.

Tur programını üst sekmede bulunan Program başlığından inceleyebilirsiniz. Eğer isterseniz programın gün sıralamasını değiştirebilirsiniz. Bütün turlar her gün çıkmaktadır. Bu aktiviteler için 2 tam güne ihtiyacınız vardır. Tüplü dalış programında ölüdeniz veya fethiye programı olmak üzere 2 program vardır. İstediğinizi seçebilirsiniz.

Tur İçeriği Tüplü dalış ve jeep safari
Etkinlik Süresi 2 Gün
İndirim Oranı %10
Ücretsiz Yemek İkramı Fethiye tüplü dalış ve safari programında
Neler Dahil
Ekipmanlar Sigorta
Transfer Öğle yemeği
Ekstra 
Turlardaki çekimler

Sık sorulan sorular:

“Turlar için kaç güne ihtiyacımız var”
2 turunda gerçekleşmesi için 2 güne ihtiyacınız var.

“Tur günlerini değiştirebilir miyim”
Biz programı standart bir misafir modeline göre planlıyoruz, ancak siz kendi programınıza ve ruh halinize uygun olarak tur sıralamasını değiştirebilirsiniz.

“Rezervasyon tarihini değiştirebilir miyim”
Tur tarihlerinizi 3 gün öncesinden değiştirebilir, hatta ücret kesintisi olmadan iptal edebilirsiniz.

“Paketteki turlar değiştirilebilir mi”
Fiyatlandırma bu 2 tur için yapılmıştır, yapmak istediğiniz aktiviteleri seçerseniz sizler için yeni bir paket oluşturabiliriz.

“Kimler bu turlara katılabilir”
Tüplü dalış programı için minimum 14 yaş. Safari programı için minimum 3 yaşındaki misafirlerimiz katılabilirler.

“Çocuklar için ücretlendirme”
3 yaş çocuklar ücretsiz 4-5 yaş arası çocuklar %50 indirimli. 6-12 yaş arası çocuklar %30 indirimli olarak turlara katılabilirler.

“Ne kadar tehlikeli”
Bütün turlarımız da kullandığım tüm ekipmanlar her yıl yenilenir veya bakımdan geçirilir. Rehberlerimiz uzun yıllardır beraber çalıştığımız arkadaşlarımız, yeterli deneyim ve donanıma sahipler. Sigortalarımız tüm aksaklık ihtimallerini barındırır sizleri korumaya alır. 2 tur da olağan hallerde tam anlamıyla güvenli ve kontrol altındadır.

“Turları yaparken ne giyilir”
Her tur içeriği farklı olabilir, Bütün turlarımız için ayrıntılı açıklama mevcuttur, yukarıdaki linklerden inceleyebilirsiniz. Yedek kıyafet, güneş kremi ve gözlüğü, suya girmek için mayo, şort vs. alabilirsiniz. Safari için ıslanmaya müsait ayakkabı giymeniz tavsiye edilir.

“Konaklama dahil mi”
Paket turlarımız da konaklama yoktur, sadece aktiviteler ve içerikleri dahildir. Konaklamanız için tüm Fethiye bölgesinden seçim yapabilirsiniz.

1

Tüplü Dalış Turu

Sabah 08.30 civarı sizleri otelinizden alıyor ve teknemize getiriyoruz. Bu tur sabah 9 ila 17.00 arası sürüyor içeriğinde ücretsiz öğle yemeği bulunuyor. Tur bitimi tekrar otelinize bırakılıyorsunuz.
2

Saklıkent jeep safari

2 günümüz de muhakkak gezilmesi gereken bir bölge olan Saklıkent te çıkartma yapıyoruz. Bu turda oldukça hareketlidir ve yorucu olabilir.

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating