At Turu + Tekne Turu + Jip Safari
3 ü 1 arada çok cazip fiyatlara macera sizleri bekliyor.

At Turu:

Toplam 3 km mesafede orman içinde kuş sesleri ile beraber ve Hisarönü manzaralı, her yaşa uygun sakin ve uysal atlarımız ile ortalama 45-60 dk. arası her birey bir at olacak şekilde tur yapmaktayız.

At turumuzun genel bilgi içeriği için bu linki inceleyebilirsiniz.

Fethiye veya Ölüdeniz Tekne Turu: 
2 farklı bölgeden birini seçim tam gününüzü turkuaz denizimizi gezmeye ayırabilirsiniz. Tekne turu içeriğinde ücretsiz öğle yemeği de vardır. Tekne turları linklerini inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Fethiye tekne turu linki, Ölüdeniz tekne turu linki.

Jip Safari, Saklıkent:
Türkiye’deki en uzun kanyonlardan biri olan Saklıkent ve birbirinden güzel doğa harikalarını bu turla keşfedebilirsiniz. Safari tutumuz tam günlük bir programdır ve ücretsiz öğle yemeği de mevcuttur. Saklıkent jip safari için ayrıntılı bilgi bu linkte.

Tur programını üst sekmede bulunan Program başlığından inceleyebilirsiniz. Eğer isterseniz programın gün sıralamasını değiştirebilirsiniz. Bütün turlar her gün çıkmaktadır.

Tur İçeriği Tekne Turu + Jip Safari ve At Turu
Etkinlik Süresi 3 Gün
İndirim Oranı %10
Ücretsiz Yemek İkramı Tekne turu ve Jeep safari turlarında
Neler Dahil
Uzman Ekip ve Ekipmanlar Sigorta
Transferler Öğle yemeği (Tekne Turu ve Jip Safari turlarında yemek dahildir. At Turunda öğle yemeği yoktur.)
Ekstra 
Turlarda Çekilen Resimler ve Videolar
İçecekler

Sık sorulan sorular:

Turlar için kaç güne ihtiyacımız var?
3 turunda gerçekleşmesi için 2,5 güne ihtiyacınız var.

Tur günlerini değiştirebilir miyim?
Biz programı standart bir misafir modeline göre planlıyoruz, ancak siz kendi programınıza ve ruh halinize uygun olarak tur sıralamasını değiştirebilirsiniz.

Rezervasyon tarihini değiştirebilir miyim?
Tur tarihlerinizi 3 gün öncesinden değiştirebilir, hatta ücret kesintisi olmadan iptal edebilirsiniz.

Paketteki turlar değiştirilebilir mi?
Fiyatlandırma bu 3 tur için yapılmıştır, yapmak istediğiniz aktiviteleri seçerseniz sizler için yeni bir paket oluşturabiliriz.

Kimler bu turlara katılabilir?

  • At Turu için minimum 7 yaştan itibaren,
  • Jip Safari için minimum 3 yaştan itibaren,
  • Tekne turu için 7’den 70’e herkesin yapabileceği bir turdur.

Ne kadar tehlikeli?
Bütün turlarımız da kullandığım tüm ekipmanlar her yıl yenilenir veya bakımdan geçirilir. Rehberlerimiz uzun yıllardır beraber çalıştığımız arkadaşlarımız, yeterli deneyim ve donanıma sahipler. Sigortalarımız tüm aksaklık ihtimallerini barındırır sizleri korumaya alır. 3 tur da olağan hallerde tam anlamıyla güvenli ve kontrol altındadır.

Turları yaparken ne giyilir?
Her tur içeriği farklı olabilir, Bütün turlarımız için ayrıntılı açıklama mevcuttur, yukarıdaki linklerden inceleyebilirsiniz.

Konaklama dahil mi?
Paket turlarımız da konaklama yoktur, sadece aktiviteler ve içerikleri dahildir. Konaklamanız için tüm Fethiye bölgesinden seçim yapabilirsiniz.

Sabah 09:00 Öğlen 13:00 ve Akşam 16:00 da 3 programımız var. Saat olarak 3 turdan birini seçmekte özgürsünüz.  Kısa bir program olduğu için sizleri çok yormaz, tatilinize sakin bir başlangıç yapmış ve bölgenin bir kısmını tanımış olursunuz.

Kendiniz gelmek isterseniz eğer Hisarönü mahallesi içerisinden at çifliğine kolayca ulaşabilirsiniz. Eğer ki otelinizden alınmak isterseniz transfer hizmetimiz Ölüdeniz, Hisarönü ve Ovacık bölgelerinden yapılmaktadır.

Hasretini çektiğiniz turkuaz sularla sizi buluşturuyoruz, tekne turu aktivitemiz tam gün sürecektir. Tur programı 10:00-17:00 arasındadır. İçerisinde ücretsiz öğle yemeği barındırır.
Tek turumuz 2 seçeneklidir. Fethiye veya Ölüdeniz bölgelerini seçebilirsiniz.

Son günümüz de muhakkak gezilmesi gereken bir bölge olan Saklıkent’te çıkartma yapıyoruz. Bu turda oldukça hareketlidir ve yorucu olabilir.

Tour Reviews

5.00 based on 1 review
Aralık 29, 2022

Sizleri tanimak cok güzeldi, tekrar görüsmek üzere.

Leave a Review

Rating