Kayaköy at turu + Fethiye veya Ölüdeniz tekne turu + Jeep safari.
3 ü 1 arada çok cazip fiyatlara.

At Turu:
Sabah, öğle ve akşam yapabileceğiniz 3 saatlik bir program. Ölüdeniz veya kayaköy manzaralarını at üstünde görmek ve bu cana yakın dostlarla tanışmak isterseniz bu kaçmaz bir fırsat. At turumuzun genel bilgi içeriği için bu linki inceleyebilirsiniz.

Fethiye veya Ölüdeniz Tekne Turu: 
2 farklı bölgeden birini seçim tam gününüzü turkuaz denizimizi gezmeye ayırabilirsiniz. Tekne turu içeriğinde ücretsiz öğle yemeği de vardır. Tekne turları linklerini inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Fethiye tekne turu linki, Ölüdeniz tekne turu linki.

Saklıkent jeep safari:
Türkiyede ki en uzun kanyonlardan biri olan saklıkent ve birbirinden güzel doğa harikalarını bu turla keşfedebilirsiniz. Safari tutumuz tam günlük bir programdır ve ücretsiz öğle yemeği de mevcuttur. Saklıkent jeep safari için ayrıntılı bilgi bu linkte.

Tur programını üst sekmede bulunan Program başlığından inceleyebilirsiniz. Eğer isterseniz programın gün sıralamasını değiştirebilirsiniz. Bütün turlar her gün çıkmaktadır.

Tur İçeriği Tekne Turu + jeep safari ve At turu
Etkinlik Süresi 3 Gün
İndirim Oranı %10
Ücretsiz Yemek İkramı Tekne turu ve Jeep safari turlarında
Neler Dahil
Ekipmanlar Sigorta
Transfer Öğle yemeği
Ekstra 
Turlardaki çekimler

Sık sorulan sorular:

“Turlar için kaç güne ihtiyacımız var”
3 turunda gerçekleşmesi için 2,5 güne ihtiyacınız var.

“Tur günlerini değiştirebilir miyim”
Biz programı standart bir misafir modeline göre planlıyoruz, ancak siz kendi programınıza ve ruh halinize uygun olarak tur sıralamasını değiştirebilirsiniz.

“Rezervasyon tarihini değiştirebilir miyim”
Tur tarihlerinizi 3 gün öncesinden değiştirebilir, hatta ücret kesintisi olmadan iptal edebilirsiniz.

“Paketteki turlar değiştirilebilir mi”
Fiyatlandırma bu 3 tur için yapılmıştır, yapmak istediğiniz aktiviteleri seçerseniz sizler için yeni bir paket oluşturabiliriz.

“Kimler bu turlara katılabilir”
3 yaşından itibaren bütün misafirler turlara katılabilir.

“Ne kadar tehlikeli”
Bütün turlarımız da kullandığım tüm ekipmanlar her yıl yenilenir veya bakımdan geçirilir. Rehberlerimiz uzun yıllardır beraber çalıştığımız arkadaşlarımız, yeterli deneyim ve donanıma sahipler. Sigortalarımız tüm aksaklık ihtimallerini barındırır sizleri korumaya alır. 3 tur da olağan hallerde tam anlamıyla güvenli ve kontrol altındadır.

“Turları yaparken ne giyilir”
Her tur içeriği farklı olabilir, Bütün turlarımız için ayrıntılı açıklama mevcuttur, yukarıdaki linklerden inceleyebilirsiniz.

“Konaklama dahil mi”
Paket turlarımız da konaklama yoktur, sadece aktiviteler ve içerikleri dahildir. Konaklamanız için tüm Fethiye bölgesinden seçim yapabilirsiniz.

1

At turu

Sabah 09:00 Öğlen 13:00 ve Akşam 16:00 da 3 programımız var. Saat olarak 3 turdan birini seçmekte özgürsünüz.  Kısa bir program olduğu için sizleri çok yormaz, tatilinize sakin bir başlangıç yapmış ve bölgenin bir kısmını tanımış olursunuz.
2

Fethiye veya Ölüdeniz tekne turu

2. günümüzde hasretini çektiğiniz turkuaz sularla sizi buluşturuyoruz, tekne turu aktivitemiz tam gün sürecektir. Tur programı 10:00-17:00 arasındadır. İçerisinde ücretsiz öğle yemeği barındırır.
Tek turumuz 2 seçeneklidir. Fethiye veya Ölüdeniz bölgelerini seçebilirsiniz.
3

Saklıkent jeep safari

Son günümüz de muhakkak gezilmesi gereken bir bölge olan saklıkent te çıkartma yapıyoruz. Bu turda oldukça hareketlidir ve yorucu olabilir.

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating