Fethiye tekne turu + Fethiye tüplü dalış + Saklıkent jeep safari + Dalaman rafting ve Ölüdeniz yamaç paraşütü
Fethiye’ nin en sert ve en keyifli 5 aktivitesi bu pakette.

Fethiye veya Ölüdeniz Tekne Turu: 
2 farklı bölgeden birini seçim tam gününüzü turkuaz denizimizi gezmeye ayırabilirsiniz. Tekne turu içeriğinde ücretsiz öğle yemeği de vardır. Tekne turları linklerini inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Fethiye tekne turu linki, Ölüdeniz tekne turu linki.

Fethiye veya Ölüdeniz Tüplü dalış:
Fethiye dalış programımız tam gün sürer, 2 dalış barındırır ve içeriğinde öğle yemeği vardır. Ölüdeniz dalış programımız hızlandırılmış bir programdır tek dalış barındırır, 3 saatlik bir aktivedir. Kampanya kapsamında 2 side geçerlidir. Linkler ile ilgili sayfalardan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Fethiye Tüplü dalış ve Ölüdeniz tüplü dalış.

Saklıkent jeep safari:
Türkiye’deki en uzun kanyonlardan biri olan saklıkent ve birbirinden güzel doğa harikalarını bu turla keşfedebilirsiniz. Safari tutumuz tam günlük bir programdır ve ücretsiz öğle yemeği de mevcuttur. Saklıkent jeep safari için ayrıntılı bilgi bu linkte.

Dalaman Rafting:
Türkiye de ki en gözde rafting parkurlarından olan dalaman çayında eğlenceye doyacaksınız. Dalaman rafting programımız da sabah kahvaltısı ve öğle yemeği vardır. ayrıntılı Dalaman rafting programına linkten ulaşabilirsiniz.

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü:
Yamaç paraşütü uçuşlarımız Babadağ 1969 metre yüksekliğinden yapılmaktadır. Yamaç paraşütü konusunda en iyi uçuş deneyimini yaşayacağınızdan hiç kuşkunuz olmasın. Gün içerisinde her 2 saatte 1 yamaç paraşütü uçuşu düzenlenmektedir. Yamaç paraşütü uçuşlarımız ayrıntılı bilgiye yamaç paraşütü sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Tur programını üst sekmede bulunan Program başlığından inceleyebilirsiniz. Eğer isterseniz programın gün sıralamasını değiştirebilirsiniz. Bütün turlar her gün çıkmaktadır.

Tur İçeriği Tekne Turu + jeep safari – dalaman rafting, tüplü dalış ve yamaç paraşütü
Etkinlik Süresi 5 Gün
İndirim Oranı %10
Ücretsiz Yemek İkramı Tüm turlarda mevcut
Neler Dahil
Ekipmanlar Sigorta
Transfer Öğle yemeği
Ekstra 
Turlardaki çekimler

Sık sorulan sorular:

“Turlar için kaç güne ihtiyacımız var”
4 turunda gerçekleşmesi için 4 tam güne ihtiyacınız var.

“Tur günlerini değiştirebilir miyim”
Biz programı standart bir misafir modeline göre planlıyoruz, ancak siz kendi programınıza ve ruh halinize uygun olarak tur sıralamasını değiştirebilirsiniz.

“Rezervasyon tarihini değiştirebilir miyim”
Tur tarihlerinizi 3 gün öncesinden değiştirebilir, hatta ücret kesintisi olmadan iptal edebilirsiniz.

“Paketteki turlar değiştirilebilir mi”
Fiyatlandırma bu 3 tur için yapılmıştır, yapmak istediğiniz aktiviteleri seçerseniz sizler için yeni bir paket oluşturabiliriz.

“Kimler bu turlara katılabilir”
3 yaşından itibaren bütün misafirler turlara katılabilir. Dalış için yaş sınırı 14 tür.

“Çocuklar için ücretlendirme”
3 yaş çocuklar ücretsiz 4-5 yaş arası çocuklar %50 indirimli. 6-12 yaş arası çocuklar %30 indirimli olarak turlara katılabilirler.

“Ne kadar tehlikeli”
Bütün turlarımız da kullandığım tüm ekipmanlar her yıl yenilenir veya bakımdan geçirilir. Rehberlerimiz uzun yıllardır beraber çalıştığımız arkadaşlarımız, yeterli deneyim ve donanıma sahipler. Sigortalarımız tüm aksaklık ihtimallerini barındırır sizleri korumaya alır. 3 tur da olağan hallerde tam anlamıyla güvenli ve kontrol altındadır.

“Turları yaparken ne giyilir”
Her tur içeriği farklı olabilir, Bütün turlarımız için ayrıntılı açıklama mevcuttur, yukarıdaki linklerden inceleyebilirsiniz.

“Konaklama dahil mi”
Paket turlarımız da konaklama yoktur, sadece aktiviteler ve içerikleri dahildir. Konaklamanız için tüm Fethiye bölgesinden seçim yapabilirsiniz.

1

Ölüdeniz yamaç paraşütü

Gün içerisinde 08.00 – 10.00 – 12.00 – 14.00 ve 16.00 saatlerinde yamaç paraşütü programımız var. Seçmiş olduğunu saat için sizleri programımıza dahil ediyoruz. Yamaç paraşütü 2 saatlik bir aktivite olduğundan yorucu değildir. Tatile sakin bir başlangıç olarak düşünüp bu programı ilk gün için sunuyoruz.
2

Tüplü Dalış Turu

Sabah 08.30 civarı sizleri otelinizden alıyor ve teknemize getiriyoruz. Bu tur sabah 9 ila 17.00 arası süüyor içeriğinde ücretsiz öğle yemeği bulunuyor.
3

Saklıkent jeep safari

2. günümüz de muhakkak gezilmesi gereken bir bölge olan saklıkent te çıkartma yapıyoruz. Bu turda oldukça hareketlidir ve yorucu olabilir.
4

Dalaman rafting

Rafting programımız sabah sizleri otelden aldığımız 7,30 saatlerinde başlıyor. Tur içeriğinde kahvaltı ve öğle yemeği bulunuyor.
5

Fethiye veya Ölüdeniz tekne turu

Son günümüzde hasretini çektiğiniz turkuaz sularla sizi buluşturuyoruz, tekne turu aktivitemiz tam gün sürecektir. Tur programı 10:00-17:00 arasındadır. İçerisinde ücretsiz öğle yemeği barındırır.
Tek turumuz 2 seçeneklidir. Fethiye veya Ölüdeniz bölgelerini seçebilirsiniz.

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating