Fethiye 12 Adalar Tekne Turu
Fethiye’nin bütün güzelliklerini yaşamak ve ihtiyacınız olan kusursuz tatile kapı aralamak mı istiyorsunuz? O halde Fethiye Tekne Turu ile beklentilerinize en iyi şekilde cevap verecek olan alternatifleri değerlendirmenin tam zamanı!
Fethiye, doğal güzelliklerin kültürel zenginliklerle bir arada bulunduğu bir yer. İnsanların gezmek, eğlenmek ve keşfetmek için tercih ettiği Fethiye’de tekne turuyla size özel bir deneyime kapı aralamak mümkün. Peki, bu turda sizleri neler bekliyor olacak? Şimdi bütün süreci değerlendirin ve tur için hazırlıklarınızı yapın!

Fethiye 12 Adalar Turu:
Fethiye dendiğinde akla gelen en özel seçeneklerden bir tanesi de kesinlikle 12 Adalar tekne turu olur. Aslında bölge bu isimle anılır ve Göcek adaları olarak geçer. Tekne turu boyunca 5-6 noktada tekne yüzme molası vermektedir. Bölgenin güzelliklerini ortaya koyan ve eşsiz koylarda size en uygun deneyimleri yaşama imkânı yansıtan 12 Adalar Turuna doyamayacaksınız. Kleopatra Hamamı’ndan Yassıca Adalar’a kadar birbirinden özel noktalarda bulunmanın heyecanını yaşamaya hazır mısınız? Burada geçireceğiniz zaman size çok özel hissettirecek!
Maviliklerde Eşsiz Deneyimler

Fethiye Tekne Turu ile sadece bir tekne turu yapmakla kalmayacaksınız. Doğal, tarihi ve kültürel zenginlikleri keşfedecek aynı zamanda bölgenin dikkat çeken yanlarını da değerlendirme imkanına sahip olabileceksiniz. Zaman zaman bir koyda demirleyerek masmavi suların keyfini çıkaracak bazen de teknede güneşlenerek bronzlaşacaksınız.
Eşsiz bir deneyimin parçası olarak müzik, eğlence ve harika tatlar arasından size en uygun seçenekleri yakalayabileceksiniz. O halde vakit kaybetmeden sizin için en ideal serüveni planlayın. Koylar, adalar ve birbirinden özel limanlarda yaşayacağınız her an hayatınızın en unutulmazları arasında yer alacak!

Fethiye Tekne Tur Fiyatları:
Tekne turu sayesinde beklentilerinize en iyi şekilde cevap vermek ister misiniz? O halde kusursuz bir deneyim ve çok daha fazlası için planlamaya başlayın. Böylelikle nelerle karşı karşıya kalacağınızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Fethiye’nin en özel seçeneklerinden bir tanesi olan Tekne Turu kapsamında hem uygun fiyat hem de kusursuz deneyim yakalayabilirsiniz.
Fethiye’nin en ilgi çekici alternatiflerini sizlerle buluşturan ekibimiz dilediğiniz tarihte bir tura katılmanızı sağlar. Size sadece nasıl bir tatil yapacağınıza karar vermek kalır. Şimdi hazırsanız bizimle iletişime geçerek Fethiye Tekne Turu ayrıcalıklarını yakalamaya başlayabilirsiniz.

Ölüdeniz tekne turumuz sizlerin isteği doğrultusunda güncellenebiliyor. Örneğin hareket ve müzikten hoşlanıyorsanız korsan teknemiz var. Sakin bir tur istiyorsanız ona uygun başka bir teknemiz var. Çiftler aileler için özel yelkenli teknelerimiz var. Rezervasyon arından size ulaşılarak doğru seçim konusunda ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Tur Adı Fethiye 12 Adalar Tekne Turu
Tur saatleri Hareket 10:30 Bitiş 18:00
Dahil
Öğle Yemeği Animasyon
Sigorta Transfer
Ekstra
İçecekler
Su Sporları

Sıkça Sorulan Sorular:

Fethiye Tekne Turu Rotanız Nedir?
Fethiye limanda hareket eden teknemiz: Kızıl Ada, Düz Ada, Yassıcalar Koyu, Bedri Rahmi Koyu, Tersane Adası, Kızıl Ada, Kleopatra Hamamı ve Samanlık Koyu ve birkaç farklı koy geziliyor ve yüzmek için size zaman veriliyor.

Tekne Turuna Nasıl Katılabilirim?
Sayfamızda bulunan rezervasyon bölümünü kullanabilir veya bizlere iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

Tekne Turu İçin Önceden Rezervasyon Mu Yaptırmalıyım?
Fethiye bölgesindeki en popüler tekne turu organizasyonunu düzenliyoruz bu yüzden yer problemi olmaktadır. En az 2 gün önceden rezervasyon yaptırmalısınız.

Tekne Turuna Harici Yiyecek ve İçecek Getirilir Mi?
İç düzen şartları gereği tekne turumuza dışarıdan ürün getirilmesine izin verilmiyor.

Fethiye Turuna Çocuklar Katılabilir Mi?
Tekne turumuza çocuk misafirlerimiz de katılabiliyor.

Yemek Menünüzde Neler Bulunuyor?
Salata, makarna, patates, balık ve tavuk.

Tekne Turuna Gelirken Yanıma Neler Almalıyım?
Terlik, mayo, havlu, güneş kremi ve maske-snorkel  getirebilirsiniz.

Tur Esnasında Hava Durumu Kötüye Giderse Tur İptal Mi Oluyor?
Hava raporları önceden incelenip gerekli birimler tarafından 1 gün öncesinden iptal edilebiliyor. Olası bir hava muhalefetiyle denizde karşılaşılırsa sakin bir koyda vakit geçiriliyor.

Misafirlerimizi Fethiye kordondan teknemize alıyoruz, tekne binişinde biletlerinizi teslim ediyor ve yemek seçiminizi belirtiyorsunuz (Tavuk & Balık)

Saat 10:30 civarı teknemiz Fethiye limandan hareket ediyor, deniz trafiği rüzgar gibi konuları dikkate alarak gezi rotasını belirliyor. Koylarda yüzmeniz için fırsat veriliyor, yada tekne üstü güneşliklerde güneşlenebiliyorsunuz. Teknemizde ücretsiz yemek ikramı yapılıyor, dileyen misafirler ücretli içeceklerini bardan temin edebiliyor. Tur bitimi 18:00 civarı kalkış yaptığımız Fethiye kordona geri dönüş yapıyoruz.

Tour Reviews

5.00 based on 1 review
Haziran 24, 2022

Sizinle bu aktiviteyi denediğimiz için çok memnunuz, tekne gerçekten güzeldi. Kaptanımız yelkende açtı. Çok sakin ve keyifliydi. En beğendiğim kısmı sadece çiftleri ve aileleri alıyor olmalarıydı. Kendimizi rahat hissettik.

Leave a Review

Rating