Fethiye Jeep Safari
Yaz tatilinizin tadını Fethiye Jeep Safari ile çıkarmak ister misiniz? Unutulmaz bir tatilin olmazsa olmazları arasında yer alacak olan bu deneyim sayesinde sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceksiniz. Hem Fethiye’nin güzelliklerini keşfetmek hem de sıra dışı bir deneyim yaşamak istorsunuz değil mi? O halde hemen Jeep Safari eğlencesini değerlendirmeye başlayın!
Fethiye Jeep Safari turları, bölgenin güzelliklerini keşfetmek adına tercih edebileceğiniz harika bir seçenektir. Bölgede bulunan pek çok doğal ve tarihi güzelliği keşfe çıkacağınız bu turlar esnasında sizi nelerin beklediğine daha yakından bir göz atmanın tam zamanı!

Tlos Antik Kenti
Fethiye Safari Turları esnasında bölgenin en özel noktalarından biri de Tlos Antik Kenti’dir. Burası pek çok medeniyete ev sahipliği yapan bir yer. Bölgenin turistik anlamda ilgi çekiciliğini arttıran Tlos Antik Kenti, Jeep ile Safari için büyük önem taşır. Burada gerçekleşen kısa gezintiler sonrasında öğle yemeği molası ile eşsiz bir deneyimin ilk aşaması tamamlanır.

Saklıkent Kanyonu
Fethiye Jeep Safari Turu kapsamında ikinci nokta olarak Saklıkent Kanyonu’nu keşfedebileceksiniz. Yürüyüş, zipline ve rafting imkanlarının bulunduğu bu harika noktada beklentilerinize en iyi şekilde cevap verecek bir deneyimle karşı karşıya kalabileceksiniz. Buz gibi suların keyfini süreceğiniz Saklıkent Kanyonu’nda aynı zamanda doğal güzelliklerin de tadına varabileceksiniz.

Fethiye Jeep Safari Turu Fiyatları
Fethiye’nin en özel etkinlikleri arasında yer alan Landrover Jeep Safari Turu sayesinde beklentilerinize maksimum manada cevap verecek bir deneyim yaşamak mı istiyorsunuz? O halde yapmanız gereken oldukça basit! Kusursuz bir planlama ile hazırladığımız turlarımıza katılarak hem doğal güzellikleri hem de birbirinden değerli etkinlikleri yaşayın.
Fethiye Jeep Safari Turu konusunda bir seçim yapmak mı istiyorsunuz? O halde fiyatların sizi maksimum manada tatmin edeceğini bilmelisiniz. Tercih edeceğiniz ekstra seçenekler ve diğer bütün detaylarla uygun fiyat avantajını yakalayın. Güncel fiyatlar ve size özel fırsatlar için yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek olacak!
Fethiye’nin en ilgi çekici seçeneklerinden bir tanesi olan Jeep Safari Turları konusunda detayları yakalayın. Üstelik yaşayacağınız deneyim sayesinde birbirinden özel anılar da biriktireceğinizi asla unutmayın!

Saklıkent jeep safari yaz aylarının en sevilen turlarındandır. Bu turda 2 seçeneğimiz bulunmaktadır. Biraz daha seri hareketli ama biraz sıkışık olan jeeplerimiz var. Birde üstü açık daha rahat oturma düzenine sahip geniş araçlarımız var.

Tur Adı Saklıkent Jeep Safari
Tur saatleri Hareket 08.30 Bitiş 17:00
Ne getirmeli Islanmaya uygun kıyafet, ıslanabilecek ayakkabı, havlu ve yedek kıyafet
Dahil
Öğle Yemeği Animasyon
Sigorta Transfer
Ekstra
Kamera çekimleri
Su silahı
Ek aktiviteler
Saklıkent mili park giriş ücreti

Sıkça Sorulan Sorular:

Saklıkent Jeep Safari Rotanız Nedir?
Sabah saatlerinde otelinizden alınıyorsunuz, rotamız ise sırasıyla: Ölüdeniz, fethiye, tlos antik kenti, gizlikent şelalesi, saklıkent kanyonu ve çamur banyolarıdır.

Jeep Safari Turuna Nasıl Katılabilirim?
Sayfamızda bulunan rezervasyon bölümünü kullanabilir veya bizlere iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz. Ardından sizleri otelinizden alınıyoruz. Alınış saatiniz, rezervasyonunuzun ardından size bildirilecektir.

Jeep safari Kaç Saat Sürmektedir?
Saklıkent safari turu ortalama 8 saat sürmektedir.

Safari Turuna Harici Yiyecek ve İçecek Getirilir Mi?
Yanınızda yiyecek içecek getirmenize engel bir durum yok.

Jeep Safari Turuna Çocuklar Katılabilir Mi?
Minimum 3 yaşa kadar misafirlerimizi kabul edebiliyoruz.

Yemek Menünüzde Neler Bulunuyor?
Salata, makarna, patates, balık ve tavuk.

Gelirken Yanıma Neler Almalıyım?
Islanmaya müsait ayakkabı, yedek kıyafet, güneş kremi, gözlük ve havlu getirebilirsiniz. Telefonunuzun ıslanmaması içinde kılıf gibi önlemler alabilirsiniz.

Olumsuz Havalarda Tur Programı Yapılabiliyor mu?
Saklıkent kanyonu yağış aldığında su seviyesi çok fazla yükseldiği için, yağışlı havalarda tur programı iptal olur.

1

Transfer

Otelinizden sizleri tur araçlarımızla alıyoruz. Tahmini alınış saatleri:
  • Ölüdeniz: 08.30
  • Ovacık: 08.45
  • Fethiye: 09:00
  • Çalış: 09.15
2

Tur Başlıyor

Misafirlerimiz otellerinden alındıktan sonra, akaryakıt istasyonuna varıyoruz. Buradan su kovalarımızı dolduruyor ve su silahlarımızı alıyoruz. Ardından araçlar arasında eğlenceli bir aktivite başlıyor. Su savaşları, hatta çevre köylü bile bazı noktalarda bu sabaşa dahil oluyor. Oldukça eğlenceli geçen bu yolculuğun ardından ilk varış noktamız. Tlos Antik Kenti: buranın kültürel hikayesini rehberimizden dinliyor kısa bir çevre gezisi yapıyoruz sonrasında ki rotamız. Gizlikent Şelalesi ardından yakapark restoranda yemek molası veriyoruz. Ardından saklıkent kanyonunu gezebiliyorsunuz. Dileyen misafirlerimiz bu noktada zipline veya rafting yapabiliyorlar. Tur içeriğinde en çok bu noktada zaman geçiriyoruz. Ardından çamur banyosunu uğrayarak, turun hakkını veriyoruz. Sonrasında geri dönüş yolculuğu başlıyor.
3

Öğle Yemeği

Yemek ikramımız Saklıkent te bulunan yakapark restoranda verilmektedir. Alabalıklarımız ücretsizdir, dilerseniz bardan içecek alışverişi yapabiliyorsunuz.
4

Geri Dönüş

Tur bitimi 17:00 civarı Fethiyeye varıyor ve otellerinize geri bırakılıyorsunuz.

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating