Ölüdeniz Tekne Turu – Kelebekler vadisi tekne turu
Tatil rotanızı çizdiyseniz ve dümeni Ölüdeniz’e doğru kırdıysanız size harika bir teklifimiz var. Eğlenceli bir gezgin özellikle tatildeyse denizin tadını çıkarmalıdır. Ölüdeniz tekne turu ile mavinin her tonuna doyacaksınız. Üstelik nefis bir manzara eşliğinde yapılan bu tur tatilinizin en unutulmaz anılarından biri olacak.
Ölüdeniz’de yapabileceğiniz aktiviteleri araştırdıysanız bizlerin tekne turunda çok iyi hizmet verdiğini mutlaka biliyorsunuzdur. Doğanın kollarında dinlenmek, denizin maviliğinde huzur bulmak için tekne turu doğru bir tercihtir. Bizler genelde tatilcilere gezi planı yapmadan önce mutlaka gidip görülecek yerleri araştırmalarını tavsiye ederiz. Böylece gezerken yani anı yaşarken alınan keyif ikiye katlanacaktır. Örneğin Ölüdeniz pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış tarihi açıdan da turistleri doyuma ulaştıran bir ilçedir. Ölüdeniz tekne turu yaparak güzel havaların tadını da çıkarmış olursunuz.

Ölüdeniz Tekne Turu Rotası Hakkında
Ölüdeniz’i gezmek için kesinlikle tekne turu ideal bir seçimdir. Bizler misafirlerimiz doyası gezebilsin diye rotamızı önceden bildirmekteyiz. Nadiren de olsa havanın durumuna göre bazı aksaklıklar olabiliyor. Bu tarz durumlar içinde profesyonel firmamız gerekli tüm önlemleri almaktadır. Sizler bu gezide asla sıkılmayacaksınız. Mavi bir maceraya doğru koştuğunuzu hayal edin…
İşte Ölüdeniz ancak böyle derin duygularla anlatılır. Buradaki güzel manzaraya doyamayacaksınız. Tatiliniz sonlanana denk birkaç kez Ölüdeniz tekne turu yapmak isteyebilirsiniz. Mavi mağara, kelebekler vadisi ve koylar ile tekne turumuz oldukça görkemli bir hal almaktadır. Ölüdeniz tekne turu yaparken dalabileceğiniz yerleri de keşfedebilirsiniz. Adından da anlaşılacağı üzere kelebekler vadisinde unutamayacağınız dakikalar geçirebilirsiniz. 80’den fazla kelebek çeşidi bulunan kelebekler vadisi gezerken oldukça etkileneceksiniz. Üstelik kelebekler vadisinde yürüyüş yapmak da oldukça keyifli…

Ölüdeniz Türkiye’nin yaşayan cenneti olarak bilinmektedir. Yerli ve yabancı pek çok turistin özellikle yaz mevsiminde akın ettiği ilçede mutlaka tekne turu yapılmalıdır. Hayatında ilk defa tekne turu yapacaklar için ise Ölüdeniz tekne turu kesinlikle tavsiye edilir. Bizler teknede ve gezide güzel vakit geçirebilmeniz için tur hizmetlerimize profesyonel bir şekilde devam etmekteyiz. Bir gün boyunca yapacağınız bu gezide arkadaşlarınızla, ailenizle yahut tek başınıza eğlence kaçınılmazdır. Tatilin tadını çıkarmak için mutlaka Ölüdeniz tekne turu fikrini hayatınıza geçirin. Tur için plan yapmadan önce mutlaka bizleri arayıp iletişime geçmelisiniz. Aklınıza takılan tüm detaylar için bize ulaşın. Siz değerli müşterilerimizin bizlere sıkça sorduğu soruları da derlemek istedik. Şayet sıkça sorulan sorular kısmında bize sormak istedikleriniz bulunmuyorsa irtibat bilgilerimizi kullanabilirsiniz. Burada sizlere yüksek kalite Ölüdeniz tekne turu gezisi sunmak için gezi içeriğini anlattık.

Ölüdeniz tekne turumuz sizlerin isteği doğrultusunda güncellenebiliyor. Örneğin hareket ve müzikten hoşlanıyorsanız korsan teknemiz var. Sakin bir tur istiyorsanız ona uygun başka bir teknemiz var. Rezervasyon arından size ulaşılarak doğru seçim konusunda ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Tur Adı Ölüdeniz kelebekler vadisi tekne turu
Tur saatleri Hareket 10:00 Bitiş 17:00
Dahil
Öğle Yemeği Animasyon
Sigorta
Ekstra
İçecekler

Sıkça Sorulan Sorular:

Ölüdeniz Tekne Turu Rotanız Nedir?
Ölüdeniz sahilden hareket eden teknemiz: Soğuk su, akvaryum, kelebekler vadisi, mavi mağra, san nicolas ve deve plajı noktalarını ziyaret ederek, yüzmek için size zaman verir.

Tekne Turuna Nasıl Katılabilirim?
Sayfamızda bulunan rezervasyon bölümünü kullanabilir veya bizlere iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

Tekne Turu Kaç Saat Sürmektedir?
Kelebekler vadisi tekne turu 6.30 saat sürmektedir.

Tekne Turu İçin Önceden Rezervasyon Mu Yaptırmalıyım?
Ölüdeniz bölgesinde sınırlı sayıda tekne olduğu için aşırı yoğunluktan yer problemi olmaktadır. En az 2 gün önceden rezervasyon yaptırmalısınız.

Tekne Turuna Harici Yiyecek ve İçecek Getirilir Mi?
İç düzen şartları gereği tekne turumuza dışarıdan ürün getirilmesine izin verilmiyor.

Ölüdeniz Tekne Turu Fiyatları Hakkında Bilgi Alabilir Miyim?
Ölüdeniz tekne turu 2022 ücretleri 250tl – 350tl bandı arasında olmaktadır.

Ölüdeniz Turuna Çocuklar Katılabilir Mi?
Tekne turumuza çocuk misafirlerimiz de katılabiliyor.

Yemek Menünüzde Neler Bulunuyor?
Salata, makarna, patates, balık ve tavuk.

Tekne Turuna Gelirken Yanıma Neler Almalıyım?
Terlik, mayo, gözlük ve havlu getirebilirsiniz.

Tur Esnasında Hava Durumu Kötüye Giderse Tur İptal Mi Oluyor?
Hava raporları önceden incelenip gerekli birimler tarafından 1 gün öncesinden iptal edilebiliyor. Olası bir hava muhalefetiyle denizde karşılaşılırsa sakin bir koyda vakit geçiriliyor.

1

Tekne Biniş

Misafirlerimizi ölüdeniz sahilden teknemize alıyoruz, tekne binişinde biletlerinizi teslim ediyor ve yemek seçiminizi belirtiyorsunuz (Tavuk & Balık)
2

Hareket

Saat 10:15 civarı teknemiz ölüdeniz sahilden hareket ediyor, deniz trafiği rüzgar gibi konuları dikkate alarak gezi rotasını belirliyor. Koylarda yüzmeniz için fırsat veriliyor, yada tekne üstü güneşliklerde güneşlenebiliyorsunuz.
3

Öğle Yemeği

Teknemizde ücretsiz yemek ikramı yapılyıor, dileyen misafirler ücretli içeceklerini bardan temin edebiliyor
4

Geri Dönüş

Tur bitimi 17:00 civarı kalkış yaptığımız ölüdeniz sahile geri dönüş yapıyoruz.

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating