Ölüdeniz Parasailing
Ölüdeniz Parasailing ile muhteşem bir deneyime ne dersiniz? Fethiye’de yapılabilecek en iyi etkinliklerden bir tanesi olan parasailing ile unutamayacağınız dakikalar sizleri bekliyor. Son derece sıra dışı bir etkinlik olan ve Ölüdeniz’e farklı bir açıdan bakmanızı sağlayan parasailing etkinliği için sizlere eşsiz bir hizmet sunuyoruz. Bu doğrultuda bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz ile ilgili en iyi şekilde bilgi edinebilirsiniz.

Maceracı mısınız? Yüksekleri seviyor musunuz? Biraz da bulutlara yakın olayım mı diyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz. Sizlere en kaliteli, güvenilir ve profesyonel bir şekilde sunulan parasailing hizmeti ile Ölüdeniz’in kusursuzluğunu hissedeceksiniz.

Ölüdeniz Deniz Paraşütü
Ölüdeniz’in en güzel etkinliklerinden olan parasailing aynı zamanda denizparaşütü olarak da bilinmektedir. Fethiye’nin yanı sıra tüm turistik bölgelerde son derece popüler olan deniz paraşütünü bir de Ölüdeniz manzarası ile denemeye ne dersiniz?
Güçlü bir sürat teknesi, vinç sistemi, profesyonel ve kaliteli yapıda bir halat, kuşam tertibatı ve paraşüt ile sizlere unutamayacağınız bir deneyim yaşatıyoruz. Paraşüt gezisi esnasında deneyimli bir kaptan, güvenliğiniz için bir eleman ve vinç operatörü sizlere destek olacaktır. Bunun yanı sıra herhangi bir olumsuzluğa karşı can yeleklerinizde sizinle olacak.

Deniz paraşütü, hem tekne üzerinden kalkış ve iniş yapabilen hem de karadan kalkış yapılan bir paraşüt sporu olarak ifade edilir. Kalkış gerçekleştikten sonra size düşen tek şey manzaranın tadını çıkartmak olacaktır. Deniz paraşütü ile birlikte yükseleceğiniz seviye genellikle 100 ile 150 metre kadardır. Bunun yanı sıra ortalama uçuş süresinin ise 15 ile 30 dakika arasında olduğunu söyleyebiliriz. Ölüdeniz’in eşsiz kumsallarından gerçekleştirilen kalkış ve Ölüdeniz manzarasını daha net görmek için deniz paraşütü sizi bekliyor.

Fiyatlandırma:

1 kişi olarak katılırsanız 2800 TL (Vitrin fiyatı olarak gördüğünüz fiyat)

2 kişi olarak katılırsanız (Toplam 150 kg.) 4250 TL

Unutulmaz Bir Deneyim: Ölüdeniz Parasailing:
Fethiye tatilinizi sıradanlıktan çıkartmak istiyorsanız parasailing tam sizde göre. macera tutkunları için eşsiz bir deneyim sunan firmamız sayesinde deniz paraşütünün tadını çıkarabilirsiniz. Fethiye’de kusursuz bir tatil sırasında kusursuz etkinlikler için doğru adrestesiniz. Ölüdeniz parasailing ve daha birçok etkinlik ile ilgili bilgi almak ve eğlencenin tadını çıkartmak için bizimle iletişime geçin.

Öüdeniz parasailing konusunda oldukça iyi bir mevki, manzara sizi fazlasıyla tatmin edecekir.

Tur Adı Parasailing, Ölüdeniz
Tur Saatleri Her saat
Yaş Sınırı 12
Ne Getirmeli Herhangi bir kıyafet zorunluluğu yok
Dahil
Uzman Ekip ve Sigorta Ekipmanlar
Ekstra
Kamera çekimleri

Ölüdeniz Parasailing Sık Sorulan Sorular:

Parasailing yaparken ne giyilir?
Teknede sizlere can yeleği giydirilmektedir, özellikle giymeniz gereken bir şey yoktur.

Parasailing süresi?
Yaklaşık 15-20 dakika sürmektedir.

Parasailing yaş sınırı?
Minimum yaş sınırı 12 dir.

Yüzme bilmek gerekiyor mu?
Yanınızda sürekli sizi gözleyen ve güvenliğinizi alan bir eğitmen olduğu ve can yeleğiniz olduğu için yüzme bilmeseniz dahi parasailing yapabilirsiniz.

Parasailing botundan düşersek ne olur?
Başlangıç aşamasında bot durur pozisyonda olduğu için düşme ihtimaliniz yoktur, ekipmanlar hazırlandıktan sonra tekne hareket eder ve rüzgar parasailingi doldurur uçuş başlar, sizde tekneden ayrılırsınız. Bitim esnasında da tekrar tekneye çekilirsiniz.

Parasailing kaç metreye çıkabiliyor?
Ölüdeniz bölgesinde 200 metreye kadar çıkılabiliyor.

Parasailing’ e kaç kişi binebilir?
Toplam kilo 150 kg geçmeyecek şekilde 2 kişi binebiliyor.

 

Ölüdeniz bölgesinde tek bir parasailing botumuz bulunmaktadır. Bu yüzden programlama bizim için çok önemlidir. 1 gün öncesinden rezervasyon yapmak gereklidir. Seçtiğiniz parasailing  saatinden 15dk önce sizleri ölüdeniz ofisimize bekliyoruz.

Hemen ofis önünde bulunan iskelemizden parasailing noktasına transferinizi sağlıyoruz.

Tesisimize vardığımızda kısa bir brifing alıyorsunuz, ekipmanlarınız hazırlanıyor. Tekne konumlanıyor parasailing vinç sistemine bağlanıyor ve teknenin hareketlenmesiyle birlikte rüzgarında yardımıyla parasailing uçmaya başlıyor. Teknenin hızlanmasıyla beraber sizde tekneden ayrılarak uçmaya başlıyorsunuz. Ölüdeniz sahilinde turladıktan ve açıklara gidip geldikten sonra yavaş yavaş vinç yardımıyla tekneye geri çekiliyorsunuz.

Tesise geri dönüyoruz çekimlerinizi izliyor almak istiyorsanız ödemenizi yapıyorsunuz süreç tamamlanıyor.

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating