Dalaman Rafting Fethiye
Fethiye’nin enfes etkinliklerini değerlendirmeye hazır mısınız? Dalaman Rafting, bu konuda sadece heyecan dolu anlar yaşamanızı sağlamıyor. Aynı zamanda eşsiz bir deneyime de kapı aralıyor. Siz de Dalaman Çayı üzerinde gerçekleşen eşsiz deneyimle beklentilerinizi cevaplayabilirsiniz.

Rafting, bir bot üzerinde durmaya çalışırken çay boyunca ilerlemek ve ıslanmadan bitiş alanına kadar ulaşmak adına yapılan bir spordur. Heyecan ve adrenalin dolu bir deneyim olması nedeniyle pek çok doğa sever tarafından tercih edilmektedir. Siz de heyecan dolu anların keyfini çıkarmak istiyorsanız yapmanız gereken sadece bizimle bu harika fırsatı yakalamak olacak!

Dalaman Rafting Fırsatları
Rafting deneyimi konusunda harika bir fırsata kapı aralamak mı istiyorsunuz? O halde ekibimizle rafting eğlencesine başlamalısınız. Öncelikle ekipmanların hazırlanmasıyla başlayan bu kusursuz deneyim için tecrübeli olup olamamanıza hiç gerek yok! Önemli olan size yapılan uyarıları ve önerileri dikkate almaktır. Ekipçe hareket ettiğinizde rafting boyunca harika bir eğlenceye şahitlik edebileceksiniz.
Dalaman Rafting için dakikalarca suyun üzerinde bir o yana bir bu yana savrulacaksınız. Yüzme bilmiyor olsanız dahi yaşayacağınız heyecan sayesinde suyla buluşmak sizi endişelendirmeyecek! O halde ekibimize ulaşarak Dalaman Çayı’nın üzerinde gerçekleşecek olan harika deneyimi yakalayabilirsiniz. Ekibimizin sizin için tercih ettiği avantajlı çözümlerle Dalaman Rafting eğlencesi çok çok özel bir deneyime dönüşecek.

Dalaman’da Rafting Fiyatları
Rafting konusunda birbirinden değerli seçeneklerden yararlanmak mı istiyorsunuz? Rafting heyecanını zirvede yaşamanızı sağlayacak olan eğlence sayesinde sadece harika anlar yaşamakla da kalmayacaksınız. Dalaman Çayı’nın serin sularında ilerlerken size en uygun deneyimi yaşamak adına harekete geçebilirsiniz. Peki, rafting için ödemeniz gereken ücretler neler olacaktır? Hazırsanız ücretler ve merak ettiğiniz diğer detaylara bir bakalım!

Kusursuz bir deneyim olan Dalaman Rafting kapsamında ekibimiz sizin için en ideal seçenekleri değerlendirmeyi başarır. Bu çerçevede hem raftingin süresi hem de tekli mi yoksa grup olarak mı hizmet almak istediğiniz önemlidir. Grup olarak rafting heyecanını yaşamak isteyenler için uygun fiyatlar sunduğumuzu unutmamalısınız! Dalaman Rafting ile heyecana kapı aralamaya başlayın! Size özel fırsatlar ve çok daha fazlasını sunuyoruz.

Şunu bilmelisiniz ki dalaman rafting ekibimiz yerli uzmanlardan oluşur. Bu rafting te çok önemlidir. Akarsuyu karış karış bilen rehberlerimiz sizlere eğlence ve güvenliği aynı anda sunar. Ayrıca size özel çokça sürpriz hazırlarlar.

Tur Adı Dalaman Çayı Rafting Turu
Tur Saatleri 08:00 – 17:00
Yaş Sınırı Minumum 12
Ne Getirmeli Havlu, yedek kıyafet, spor ayakkabı
Dahil
Eğitmen ve Sigorta Ekipmanlar
Kahvaltı ve Öğle yemeği Otel Transferleri
Ekstra
Ayakkabı
Gopro

Dalaman Rafting Sık Sorulan Sorular:

Dalaman rafting fiyatları?
Dalaman çayı fiyatları 2022 yılı için 400 tl dir.

Rafting yaparken ne giyilir?
Nehir içerisinde taşlar olduğu için spor ayakkabı. Can yeleği ve kask bizim tarafımızdan sunulmaktadır.

Dalaman çayı rafting mesafesi ve süresi?
Yaklaşık 18km lik nehir parkuru 2,5 saat rafting imkanı sunar.

Rafting turu öğle yemeği içeriği?
Annelerimiz tarafından yapılan leziz el emekleri yorgunluğunuzu bastıracaktır.

Rafting yaş sınırı?
Minimum yaş sınırı 12 dir.

Yüzme bilmek gerekiyor mu?
Yanınızda sürekli sizi gözleyen ve güvenliğinizi alan bir eğitmen olduğu ve can yeleğiniz olduğu için yüzme bilmeseniz dahi rafting yapabilirsiniz.

Rafting botundan düşersek ne olur?
Seçtiğimiz parkur öncelikle sizin güvenliğinizi gözeterek kararlaştırdığımız bir alandır. Düşmeniz durumunda yapmanız gerekenler konusunda tur öncesinde bilgilendirileceksiniz. Endişelenmeyin kendinizi akıntıya bırakın ayaklarınız önünüzde olsun, her bir çağlayandan sonra gölet gibi yapıda sakin alanlar vardır, rehberiniz sizi tekrar bota çekecektir. Zaten bot devrilme olayı rehber tarafından bilinçli olarak sizi eğlendirmek adına çok güvenli olan alanlarda, akıntının olmadığı kesimde yapılmaktadır.

 

”1″

”8.30

2

Tesis Varış

Kahvaltı ikramımızın ardından eşyalarımızı dolaplarımıza bırakıyor ekipmanlarımızı kuşanıyor ve parkur başlangıç noktasına doğru ilerliyoruz. Parkur başlangıcına geldiğimizde Bot ile nehir kenarında eğitim veriliyor. Komutlar, yapılması gerekenler, bot kontrol yöntemleri. Ardından bot içerisindeki yerleşime karar veriliyor gruplar oluşturuluyor. Her grupta 1 rehber ve 6 misafir oluyor.
3

Rafting Başlasın

Birçok çağlayandan geçiliyor, bazı yerler hızlı ve adrenalin dolu, bazı yerler ise keyifli ve sakin. Akıntının olmadığı yerlerde bot devriliyor ve yüzmeniz için fırsat veriliyor. (herkes aynı fikirde ise) Tüm yolculuk boyunca bol bol foto ve video çekimleriniz yapılıyor.
4

Tesise geri dönüş

Parkur bitiminde tesise tekrar transfer ediliyoruz, sizler için hazırlanmı olan el emeği yemeklerimizi tadarken biryandan sizler için editlediğimiz videolarınızı izliyorsunuz. İsteyen misafirlerimiz bunları eke ücret karşılığında satın alabiliyorlar. Ardından otel transferleriniz yapılarak tur solandırılıyor.

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating